​Formacionet zyrtare: Portugali – Zvicër

0

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Portugali – Zvicër

Portugalia dhe Zvicra kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të fundit në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here