Anxhela Peristeri i shpreh dashurinë moderatorit: Ti je bashkëshorti ideal për mua

0

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Dhe një nga kureshtjet më të mëdha është nëse Anxhela e ka gjetur apo jo princin e saj të kaltër.

E ftuar në emisionin e Ermal Mamaqit Anxhela zbulon se i dashuri i saj ideal është pikërisht moderatori.

“Do doja që që mashkulli ideal të kishte karakteristikat e tua sepse ti je bashkëshorti ideal për çdo femër’ është shprehur këngëtarja.

Dhe sigurisht e kthyer në humor Ermali ndihet krenar për veten dhe luan me preferencën e këngëtares.

Dhe madje i dërgon edhe një mesazh Amardës duke treguar se ai është me të vërtet një bashkëshort ideal.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here