7 C
Prishtina
E martë, 19 Qershor, 2018

Auto/Tech

Data e lançimit të Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 do të lançohet së shpejti.

Përdoreni më shumë Facebook-un, në mënyrë që të largoni depresionin e shkaktuar nga vet...

Facebook pranon se konsumi i tepërt mund të bëjë ofertën e tij depresive dhe gjithashtu ka një zgjidhje të gatshme: Më shumë Facebook.

I ka fiksuar të gjithë! Ky aplikacion është trendi i momentit, e keni provuar?!...

Rrjetet sociale janë bërë pjesë e pandarë e jona dhe duhet ta pranojmë që na marrin një pjesë të mirë të kohës gjatë ditës.

Prezantohet makina sportive elektrike (Foto)

Shefi ekzekutiv i Tesla, Elon Musk pasi paraqiti kamionin e parë elektrik, gjithashtu prezantoi edhe makinë e re të kompanisë, e cila sipas tij do të jetë vetura më e shpejte prodhim serie e shitur ndonjëherë.

Prezantohet kamioni elektrik (Foto)

Kompania Tesla paraqiti kamionin e saj të parë elektrik, i cili synon që të sfidojë kamionë me naftë për kurorën e mbretit të rrugës.

Disa arsye se pse duhet të blesh një iPhone 8 në vend të një...

Apple njoftoi tre iPhone të reja këtë vit: iPhone 8, iPhone 8 Plus, dhe iPhone X.

Samsung duket i vendosur të zbulojë smartphonin më radikal deri më tani (Foto)

Ka shtatë muaj që Samsung zbuloi smartphonein e saj Galaxy S8, dhe thashethemet tashmë po qarkullojnë rreth Galaxy S9.

Manipulimet zgjedhore ruse: Google gjithashtu është prekur

Facebook, Twitter dhe Google duhej të komentonin të martën para Senatit të SHBA për akuzat për manipulim zgjedhor nga pozita e Rusisë. Google ishte prekur gjithashtu.

Ferrari i ri me një çmim prej 3 milionë funtave është si një avion...

Makina e re Ferrari, e cila quhet FXX-K Evo duket së është një "bishë" e vërtetë e teknologjisë së fundit dhe ndryshe ajo është quajtur edhe avioni luftarak me rrota.

Të rejat që do të sjellë iOS 11.1 për iPhone

Përveç emoji të ri, përditësimi synon të rregullojë çështjet e jetës së baterisë.

Na gjeni në Facebook

Të fundit

Shihni vazhdimisht ngjyra në ëndrra, ja çfarë fshehin dhe simbolizojnë ato

Zakonisht, njerëzit i shikojnë ëndrrat “bardhë e zi”, por në ato raste kur i shikojnë me ngjyra, simbolika e tyre del më e qartë dhe shpjegohen më lehtë.

7 gjërat që meshkujt i bëjnë vetëm me femrat që i duan vërtetë

Mos e mendoni më nëse mashkulli juaj ju do apo jo. Lexoni këto shenja dhe e dini me siguri.