7 C
Prishtina
E hënë, 28 Maj, 2018

Auto

Prezantohet kamioni elektrik (Foto)

Kompania Tesla paraqiti kamionin e saj të parë elektrik, i cili synon që të sfidojë kamionë me naftë për kurorën e mbretit të rrugës.

Ferrari i ri me një çmim prej 3 milionë funtave është si një avion...

Makina e re Ferrari, e cila quhet FXX-K Evo duket së është një "bishë" e vërtetë e teknologjisë së fundit dhe ndryshe ajo është quajtur edhe avioni luftarak me rrota.

Lexus sjell edicionin e limituar, të inspiruar nga filmi i famshëm

Prodhuesi japonez Lexus, do të prezantojë gjatë javës së ardhshme në panairin SEMA, edicionin e limituar të makinave, që është inspiruar nga filmi Black Panter.

Tesla pushoi qindra të punësuar këtë javë

Prodhuesi i automjeteve luksoze elektrike, Tesla, ka shkarkuar rreth 400 punonjës këtë javë, duke përfshirë bashkëpunëtorët, udhëheqësit e ekipit dhe mbikëqyrësit, tha një ish-punonjës për Reuters të premten.

Na gjeni në Facebook

Të fundit

Shihni vazhdimisht ngjyra në ëndrra, ja çfarë fshehin dhe simbolizojnë ato

Zakonisht, njerëzit i shikojnë ëndrrat “bardhë e zi”, por në ato raste kur i shikojnë me ngjyra, simbolika e tyre del më e qartë dhe shpjegohen më lehtë.

7 gjërat që meshkujt i bëjnë vetëm me femrat që i duan vërtetë

Mos e mendoni më nëse mashkulli juaj ju do apo jo. Lexoni këto shenja dhe e dini me siguri.