7 C
Prishtina
E hënë, 28 Maj, 2018

Fun

Pasi t’a shihni këtë, ju kurrë nuk do t’i hidhni lëvozhgat e vezëve

Fundjavat e mia përfshijnë gjumin, relaksimin dhe... dhe një komponent tjetër shumë të rëndësishëm: të kesh vezë për mëngjes.

Askush nuk do të besonte se dikush jeton këtu – por shikoni brenda

Kur të rinjtë largohen nga shtëpia për herë të parë, ata kanë shumë ide për atë çfarë duan në banesën e tyre të parë. Ndoshta një plan të hapur, tavane të lartë dhe dritare të mëdha ...

Bateria e telefonit e kapluar nga zjarri tmerron pasagjerët dhe stjuardesat

Një bateri e një telefoni celular është kapluar nga zjarri në një avion, por fatmirësisht askush nuk është lënduar.

Një trik i thjeshtë për t’i mbajtur këmbët të ngrohta këtë dimër

Dëbora shkrihet në këmbë, dielli ngroh fytyrën tënde dhe ajri është i freskët dhe i freskët ... Shëtitjet e dimrit do të ishin perfekte nëse nuk do të ishin për këmbët që të kenë të ftohtë.

A keni menduar ndonjëherë se sa dekorativë janë blloqet e betoni, ja sa bukur...

Në të kaluarën, ato mund të gjendeshin vetëm në vendet e ndërtimit, por sot, blloqet e betoni janë më të përdorur se kurrë dhe janë në qendër të një tendence të dizajnit popullor.

Eksperimenti që ka tronditur miliona njerëz, pasi të shihni këtë video, kurrë nuk do...

Nuk është sekret se ushqimi me vaj është i keq për ne. Mendoj se është e sigurt të thuhet se shumica e botës e di këtë deri tani.

Kjo shtëpi është vetëm 30 metra katror, por ka një serë brenda saj, shikojeni...

Në një botë ku vazhdimisht ndjekim lumturinë dhe mbushim shtëpitë tona me gjëra që mezi i përdorim ndonjëherë, është e lehtë të ëndërrosh një jetë më të thjeshtë në një vend ku ndihemi të relaksuar dhe pa stres.

11 shpikjet që ndryshuan botën përgjithmonë

Historia e njerëzimit njeh shumë shpikje që e ndihmuan jashtëzakonisht shumë njeriun në jetë e përditshme.

Binjakët propozojnë, binjaket thonë “po”

Vëllezër binjakë që njohën dy motra binjakë, zgjodhën një datë “binjake” për t’u propozuar atyre.

Fëmijën e ruan Zoti! Pak centimetra larg vdekjes

Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon momente që të mbajnë frymën.

Na gjeni në Facebook

Të fundit

Shihni vazhdimisht ngjyra në ëndrra, ja çfarë fshehin dhe simbolizojnë ato

Zakonisht, njerëzit i shikojnë ëndrrat “bardhë e zi”, por në ato raste kur i shikojnë me ngjyra, simbolika e tyre del më e qartë dhe shpjegohen më lehtë.

7 gjërat që meshkujt i bëjnë vetëm me femrat që i duan vërtetë

Mos e mendoni më nëse mashkulli juaj ju do apo jo. Lexoni këto shenja dhe e dini me siguri.