7 C
Prishtina
E hënë, 28 Maj, 2018

Kuriozitet

8 shenjat që tregojnë se i dashuri juaj ju do me të vërtetë

Dashuria në ekran dhe në librat romantikë na bën të mendojmë se një burrë që sinqerisht e do një grua gjithmonë duhet të sjellë sasi të mëdha lule e bizhuteri, të bëjë gjëra të çmendura dhe të shpëtojë botën (të paktën një herë).

Vajza nuk keni pse bëheni xheloze! Ja pse një djalë duhet të ketë patjetër...

Ata meshkuj që thonë se si miqësia me një djemtë nuk ka, padyshim që nuk kanë pasur asnjëherë një shoqe femër.

Mos u tregoni naivë! “Njerëzit e këqinj” kanë këto 5 karakteristika, ja si t’i...

Jo të gjithë njerëzit janë të mirë dhe ju duan të mirën. Ndaj bëni kujdes me kë shoqëroheni. Ja disa këshilla dhe karakteristikat se si t’i ‘zbuloni’!

Jeni në kërkim të dashurisë? Zbuloni çfarë ka rezervuar horoskopi i dashurisë për muajin...

Muaj i ri, surpriza të reja! Mësoni çfarë është shkruar në yje për dashurinë për muajin mars

Si është marrëdhënia juaj në çift? Testi që të zbulon të vërtetën

Një nga figurat që do të zgjidhni në fotografi, do të zbulojë disa anë tuajat që ndoshta i dini por nuk guxoni t’i thoni me zë të lartë! Në Living e provuam, bëjeni edhe ju!

Si ta kuptoni që partneri është «ai i duhuri» me të cilin mund të...

Takimet me qëllim krijimin e një lidhjeje mund të jenë konfuze.

Kush tha që shoqëria mes femrave është e shtirur?! Pas këtij artikulli do kuptoni...

Pa marrë parasysh se çfarë mund të thonë njerëzit se miqësia midis femrave nuk është e sinqertë, gabohen rëndë!

Harrojeni historitë e bukura të filmave. Poke guxon dhe tregon se si është dashuria...

Shumë artistë përshkruajnë dashurinë dhe marrëdhëniet paksa larg realiteti, megjithatë ky ilustrues angleze Poka Arts ka vendosur të trazojë "ujërat".

Zbuloni kush janë 4 shenjat e horoskopit më dominante në shtrat

Pozita dominuese është diçka që shumë nuk e kanë kur është fjala për intimitet në dhomën e gjumit. Dhe nga ana tjetër, ka nga ata që duket se e kanë genin dominues brenda tyre.

Na gjeni në Facebook

Të fundit

Shihni vazhdimisht ngjyra në ëndrra, ja çfarë fshehin dhe simbolizojnë ato

Zakonisht, njerëzit i shikojnë ëndrrat “bardhë e zi”, por në ato raste kur i shikojnë me ngjyra, simbolika e tyre del më e qartë dhe shpjegohen më lehtë.

7 gjërat që meshkujt i bëjnë vetëm me femrat që i duan vërtetë

Mos e mendoni më nëse mashkulli juaj ju do apo jo. Lexoni këto shenja dhe e dini me siguri.