7 C
Prishtina
E martë, 19 Qershor, 2018

Lajme

PDK degradon Agim Çekun

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka emëruar zëvendësministrat e rinj nga radhët e PDK-së në Qeverinë e tij. Agim Çeku, i cili ka mbajtur pozita të larta shtetërore, tani është emëruar vetëm zëvendësministër i FSK-së,...

Qeveria harxhon afro 1 mijë euro për tepisonin e Zyrës së Kryeministrit

Një tepison është furnizimi më i fundit i zyrës së kryeministrit Haradinaj. Vlera e tij është afro një mijë euro. Zyra e kryeministrit, Haradinaj, ka shpallur konkurs për ‘furnizim me tepison’. Në tenderin e bërë publik...

Bazaj rrëfen ngjarjen, ja si u sulmua Ramiz Lladrovci

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka akuzuar kryetarin e kuvendit komunal të kësaj komune dhe kandidatin e pavarur Naim Bazaj për sulm ndaj tij gjatë fushatës në fshatin Terstenik, por Bazaj ka mohuar pretendimet...

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Na gjeni në Facebook

Të fundit

Shihni vazhdimisht ngjyra në ëndrra, ja çfarë fshehin dhe simbolizojnë ato

Zakonisht, njerëzit i shikojnë ëndrrat “bardhë e zi”, por në ato raste kur i shikojnë me ngjyra, simbolika e tyre del më e qartë dhe shpjegohen më lehtë.

7 gjërat që meshkujt i bëjnë vetëm me femrat që i duan vërtetë

Mos e mendoni më nëse mashkulli juaj ju do apo jo. Lexoni këto shenja dhe e dini me siguri.