7 C
Prishtina
E hënë, 28 Maj, 2018

Showbiz

Vajza vini re! Luana ka një mesazh të rëndësishëm për t’ju dhënë

Mesazh më inspirues s’mund të merrni! Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara në showbizin shqiptar, pamja dhe format e saj tërheqëse e kanë vënë atë shpesh herë në qendër të lajmeve rozë.

E papritura ndodh në koncertin e Alban Skënderajt

E ku mund të ndodhte më mirë sesa në koncertin e këngëtarit romantik Alban Skënderaj?

Noizy na prezanton “sy bykurën” e tij, shihni çfarë i thotë Oriola Marashi

Noizy padyshim është një ndër reperët më të famshëm dhe të suksesshëm në Shqipëri. Fama dhe suksesi i tij gjithmonë janë në rritje dhe kjo gjë, përkthehet në shuma marramendëse parash.

Më në fund u zbulua pse Oriola e fsheh gjithmonë gjoksin e saj të...

Fotot provokuese janë ato që përshkruajnë më së miri Instagramin e Oriola Marashit.

Ronela: Pse më sfidoni, apo doni të bëj….?

Duket se Ronelës nuk i pëlqejnë sfidat. Por nëse ndodh që dikush ta sfidojë, ajo e mirëpret.

Oriola Marashi “tronditi” rrjetin me fotot “HOT”, shihni çfarë i thotë Armina Mevlani

Oriola Marashi vazhdon të çmendë ndjekësit me fotot provokuese, ku ka ekspozuar format e saj seksi. Pas fotos ku shfaqet e veshur ose më saktë e zhveshur me një kostum rrjetë me temina ngjyrë ari, modelja postoi një foto tjetër gati topless ku shkruante se nuk keni parë gjë akoma.

I zuri vendin Luanës si velinë në “Fiks Fare”, Bora Zemani ka dy fjalë...

E dinit se moderatorja Luana Vjollca dhe Bora Zemani janë mike prej vitesh? Miqësia e tyre filloi nga koha kur Bora zëvendësoi Luanën si velinë në emisionin Fiks Fare, por prej angazhimeve të shumta, dy moderatoret nuk takohen shpesh me njëra-tjetrën. Ama kur vjen puna për të folur drejtë, nuk e kanë problem fare.

Anxhela Peristeri i shpreh dashurinë moderatorit: Ti je bashkëshorti ideal për mua

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Dhe një nga kureshtjet më të mëdha është nëse Anxhela e ka gjetur apo jo princin e saj të kaltër.

Historia me deputetin kosovar, Iva Aliko: U pendova, lëndova pa qëllimin tim

Iva Aliko kthehet shpesh në qendër të mediave online sidomos pas deklaratave që ajo bën në programe televizive. Këtë të shtunë ajo ishte e ftuar e moderatorit Ermal Peçi “Një kat më lart” ndërsa temperatura e shtëpise u ngrit që në nisje të programit për shkak të veshjes së saj provokuese.

Na gjeni në Facebook

Të fundit

Shihni vazhdimisht ngjyra në ëndrra, ja çfarë fshehin dhe simbolizojnë ato

Zakonisht, njerëzit i shikojnë ëndrrat “bardhë e zi”, por në ato raste kur i shikojnë me ngjyra, simbolika e tyre del më e qartë dhe shpjegohen më lehtë.

7 gjërat që meshkujt i bëjnë vetëm me femrat që i duan vërtetë

Mos e mendoni më nëse mashkulli juaj ju do apo jo. Lexoni këto shenja dhe e dini me siguri.