7 C
Prishtina
E martë, 19 Qershor, 2018

Showbiz

Marina shfaqet më “HOT” se kurrë në këto foto, Luana “i tërheq veshin” dhe...

Marina Vjollca është një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar, por që pas përfundimit të emisionit “C’est La Vie”, nuk e kemi parë të angazhuar për ndonjë projekt të ri, ama pushimet i ka bërë pushime. Marina është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka publikuar disa fotot në të cilat duket më shumë provokuese dhe e bukur njëkohësisht.

Klea Huta ka të preferuar këtë këngëtare shqiptare

Nuk ndodh shpesh që personazhet publikë të zbulojnë një tjetër personazh publik, që kanë të preferuar.

Sa ndryshe! Eneda Tarifa shfaqet pa grim

Shpesh jemi mësuar që personazhet e ekranit dhe skenave ti shikojmë të kuruar deri në detajet më të vogla për pjesën e paraqitjes estetike dhe po ashtu jemi mësuar ta shikojmë edhe Eneda Tarifën.

Më sensuale se kaq, nuk e kishit parë Armina Mevlanin

Emri i saj është mjaft i lakuar në mediat sociale dhe në portale gjithashtu.

Albana Osmani ka një kërkesë për Ledrin, reperi i përgjigjet kështu

Ajo është padiskutim një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar dhe njëkohësisht shumë e dashur për publikun. Në çdo dalje të saj, ujë dhe sapun apo me make-up, e zhveshur apo e veshur, Albana duket gjithmonë seksi.

U tha lart e poshtë se ishte në një lidhje me Noizyn! Rike Roçi...

Rike Roçi, ish-banorja e Big Brother, padyshim është një ndër femrat shqiptare më seksi, asetet e saj të bëjnë të fantazosh, gjoksi dhe të pasmet e saj shpesh herë janë bërë “objekt” bisede sidomos kur ajo poston foto “hot” në rrjetet sociale.

Shihni si duket Oriola Marashi pa ‘make-up’

Nëse nuk e keni parë ende... shuani kuriozitetin!

Elvana Gjata poston videon kur flet SHQIP, këngëtarja me famë botërore i lë këtë...

Shihni komentin e këngëtares me famë botërore për Elvana Gjatën…

Na gjeni në Facebook

Të fundit

Shihni vazhdimisht ngjyra në ëndrra, ja çfarë fshehin dhe simbolizojnë ato

Zakonisht, njerëzit i shikojnë ëndrrat “bardhë e zi”, por në ato raste kur i shikojnë me ngjyra, simbolika e tyre del më e qartë dhe shpjegohen më lehtë.

7 gjërat që meshkujt i bëjnë vetëm me femrat që i duan vërtetë

Mos e mendoni më nëse mashkulli juaj ju do apo jo. Lexoni këto shenja dhe e dini me siguri.