7 C
Prishtina
E martë, 19 Qershor, 2018

Showbiz

Do të qeshni me lot! Drini Zeqon se lë rehat lemza “live” gjatë edicionit...

Drini Zeqo është një ndër figurat më të njohura publike të televizionit shqiptar.

‘Vuaj nga ankthi!’ Habit Lori Hoxha, shihni çfarë e shqetëson yllin e Top Media-s

Lori Hoxha mund të themi pa frikë se është ndër blogeret më të famshme shqiptare dhe më të pëlqyera. Trashëgimtarja e ‘Top Media’ na ka habitur të gjithëve me deklaratën e bërë në SnapChat.

Pasi doli NUDO në plazh, ish-banorja e Big Brother ju prezanton me shtëpinë e...

Në këto ditë të ftohta dimri, modelja e njohur shqiptare ka zgjedhur të relaksohet në një nga vendet më ekzotike dhe një nga plazhet më të bukura në botë.

Ju kishte munguar një pozë seksi nga Oriola Marashi? Modelja godet sërish

Pas fotos ‘ujë dhe sapun’ që publikoi mamaja e saj, Oriola iu rikthehet sërish pozave të nxehta.

Beatrix Ramosaj e theu premtimin e bërë

Beatrix na tregoi se ndoshta ky është premtimi i vetëm që nuk mund të mbajë.

Olsi i BB9 i irrituar në momente krize, Fjorentina e thumbon me lezet

Big Brother, një kompeticion me shumë histori dashurie, disa të kurorëzuara në lidhje reale, disa të tjera të mbetura në tentativë duke bërë lajme për mediet rozë.

Robert Berisha vë në siklet Roza Latin

I ftuari saj special për Shën Valentinin ishte Robert Berisha.

Rashel Kolaneci bën këtë ndryshim? Ja e vërteta, e tregon vetë vajza seksi

Rashel Kolaneci u bë mjaft e njohur për publikun shqiptar dhe tani të shumtë janë ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Revista erotike spanjolle sjell Aurela Hoxhën në një version të hatashëm

Revista e njohur spanjolle po e sjell modelen shqiptare me poza të hatashme.

Na gjeni në Facebook

Të fundit

Shihni vazhdimisht ngjyra në ëndrra, ja çfarë fshehin dhe simbolizojnë ato

Zakonisht, njerëzit i shikojnë ëndrrat “bardhë e zi”, por në ato raste kur i shikojnë me ngjyra, simbolika e tyre del më e qartë dhe shpjegohen më lehtë.

7 gjërat që meshkujt i bëjnë vetëm me femrat që i duan vërtetë

Mos e mendoni më nëse mashkulli juaj ju do apo jo. Lexoni këto shenja dhe e dini me siguri.