7 C
Prishtina
E martë, 19 Qershor, 2018

Showbiz

Në mes të nënës dhe vjehrrës…Kështu i quan Learta ato të dyja…

Një fotografi familjare e ka publikuar në Instagram. E në këtë foto, Learta shihet mes nënës së saj dhe Shyhrete Behlulit, vjehrrës së saj, shkruan lajmi.net Kësaj fotoje, padyshim që i ka lënë një shkrim, ku...

E veshur me fustan të gjatë, i tëri me ‘xixa’…Kështu shfaqet sot Rozana Radi…

Rozana Radi, është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo. Ajo edhe pse ka shumë vite karrier, vazhdon të mbetet ‘bomba’ e skenës. Rozana është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga...

Na gjeni në Facebook

Të fundit

Shihni vazhdimisht ngjyra në ëndrra, ja çfarë fshehin dhe simbolizojnë ato

Zakonisht, njerëzit i shikojnë ëndrrat “bardhë e zi”, por në ato raste kur i shikojnë me ngjyra, simbolika e tyre del më e qartë dhe shpjegohen më lehtë.

7 gjërat që meshkujt i bëjnë vetëm me femrat që i duan vërtetë

Mos e mendoni më nëse mashkulli juaj ju do apo jo. Lexoni këto shenja dhe e dini me siguri.