Dëshironi të fitoni para me kripto-valuta, atëherë klikojeni këtë link dhe ftoni shokët tuaj, fitoni edhe ju edhe ata

0

Të krijuara pothuajse që dhjetë vite, kripto-valutat duheshin të pritnin vetëm vitin 2017 që të shpërthenin dhe të “pushtonin” botën dhe të marrin shumë njerëz prapa tyre, shkruan telegrami.org.

Në internet ka shumë mënyra dha web faqe në internet që të bleni kripto-valuta të cilat më vonë mund t’i shndërroni në para, por së fundmi në internet po shpërndahet një faqe e cila në rast se e ftoni shokun tuaj të klikojë linkun, jo vetë se fitoni ju, por fiton edhe shoku juaj nga 20 dollarë.

E gjitha ajo që duhet të bëni është që të klikoni këtë link http://pm7.pm/ico/947855f4 pastaj të regjistroheni dhe linkun tuaj të ja dërgoni shokve tuaj dhe kështu si një zingjir fitoni para të cilat më vonë mund t’i tërhiqni.

/Telegrami.org/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here