E papritura ndodh në koncertin e Alban Skënderajt

0

E ku mund të ndodhte më mirë sesa në koncertin e këngëtarit romantik Alban Skënderaj?

Gjatë koncertit të sotëm të tij, një nga vajzat e pranishme është surprizuar. Ajo është ngjitur në skenë me pretekstin se është shpallur fituese e një shorteu dhe aty ka përjetuar emocionet e forta, pasi ka dëgjuar fjalët emocionuese të partnerit të vet. Djali i propozoi vajzës mes 2000 spektatorëve i cili preku me fjalët që i drejtoi: “Ti ke sytë me të cilat dua të shoh botën’. Djali u ul në gjunjë dhe i kërkoi të bëhej bashkëshortja e tij dhe Albani i ftoi të qëndronin në skenë për të dëgjuar e kërcyer sëbashku këngën “Unë dhe Ti”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here