E tmerrshme, nëna përdor fëmijën e saj në vend të çadrës

0

Në videon e cila është filmuar natën shihet kur nëna e kap fëmijën dhe e vendos mbi kokën e saj, duke e përdorur si çadër, transmeton telegrami.org.

Video e cila mendohet se është filmuar në Baton Rouge, Louisiana është shpërndar shumë shpejt në internet dhe ka marrë shumë kritika nga ata që e kanë parë.

/Telegrami.org/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here