Ky karvan është vetëm 14 metra, por një vështrim brenda dhe do të dashuroheni pas saj

0

Duket se unë nuk jam i vetmi i cili është i dashuruar pas kësaj shtëpie, sepse edhe komentet e shumta që janë bërë të gjitha janë pozitive dhe që e duan këtë shtëpi, transmeton telegrami.org.

Kjo shtëpi me sipërfaqe është shumë e vogël, por brenda ka një komoditet shumë të këndshëm dhe për më shumë shikoni këto foto. /Telegrami.org/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here