Lexus sjell edicionin e limituar, të inspiruar nga filmi i famshëm

0

Struktura e modelit LC ka mbetur e njëjtë, ndërsa do të ketë disa përfundime të veçanta, disa linja shtesë si dhe ngjyrë e kombinuar me hije, që nuk është parë më herët, transmeton Telegrafi.

Por, nuk është bërë e ditur, se çfarë ndryshimesh do të kenë në pjesën e brendshme, apo nëse do të ketë shpejtësi sikur pantera e zezë.

Raportohet se ky Lexus që lansohet gjatë vitit që vjen, do të prodhohet në vetëm 100 njësi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here