Më në fund u zbulua pse Oriola e fsheh gjithmonë gjoksin e saj të majtë

0

Fotot provokuese janë ato që përshkruajnë më së miri Instagramin e Oriola Marashit.

Modelja së fundmi provokoi e veshur me një kostum rrjetë ngjyrë ari dhe me nëjrin gjoks të zbuluar të cilin e mbante me dorë.

Por një faqe në rrjetet sociale, ka vënë re detajin që Oriola e fsheh gjithmonë gjoksin e majtë me dorë. Ata madje kanë bërë një meme ku shkruajnë: Onjoro ish-in ashtu siç Oriola marashi injoron c*cen e majtë’.

Dhe nuk ka munguar as përgjigjia e vajzës OTR e cila shton: “Është nga krahu i zemrës prandaj”, shkruan Oriola.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here