Pesë ndeshjet e fundit mes Milanit e Juventusit

0

Pavarësisht se Milani do të luajë në shtëpi kundër Juventusit, “Zonja e Vjetër” është favorite për të triumfuar në “San Siro”, shkruan Gazeta Express.

Në pesë ndeshjet e fundit mes tyre në Serie A, është Juve ajo që ka dominuar duke arritur katër fitore, teksa Milani vetëm një – atë prej 1:0 në tetor të vitit të kaluar.

Milani dhe Juventusi do të përballen të shtunën në “San Siro” nga ora 18:00. /Telegrami.org/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here