Rihanna krah për krah me futbollistin shqiptar: Më solle fat

0

Nuk e dimë nëse me të vërtetë është tifoze e Arsenalit, apo thjesht i ka rënë rruga nga Londra, por Rihanna ishte mbrëmë në tribunën e stadiumit “Emirates” për të mbështetur topçinjtë e Londrës në ndeshjen e fituar 5-1 ndaj Evertonit.

Sigurisht që futbollistët nuk mund të mos shfrytëzonin këtë rast për të shkrepur disa foto me yllin e muzikës dhe një prej tyre ishte edhe futbollisti shqiptar Shkodran Mustafi.
Ky i fundit ka postuar në rrjetet sociale ka postuar një fotome Rihannën, të cilën e ka falënderuar për mbështetjene sepse sipas tij ishte fatsjellëse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here