Ronela: Pse më sfidoni, apo doni të bëj….?

0

Duket se Ronelës nuk i pëlqejnë sfidat. Por nëse ndodh që dikush ta sfidojë, ajo e mirëpret.

Këngëtares i kanë ardhur në majë të hundës prirjet e disa ‘këngëve të lodhura’,siç ajo vetë i quan.

‘Unë jam vajzë e mirë dhe e talentuar! Po bëj dhe goxha këngë të bukura dhe artistike !Pse më detyroni (me ca këngë të lodhura që dëgjoj ) të bëj ndonjë këngë që tju le pa gjume? Pse? Pse?’, shkruan Ronela e cila si duket ka vendosur ta bëjë fakt të kryer atë që ka shprehur./intv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here